Interiérové dveře

Nedílnou součástí našich výrobků jsou i interiérové dveře. Kromě klasických dveří vyrábíme i posuvné dveře na stěnu nebo do připraveného pouzdra. Interiérové dveře vyrábíme na míru z masivu 42 mm ze všech dostupných materiálů. Interiérové dveře dodáváme včetně dopravy a montáže. V případě potřeby je také možné staré dveře vybourat.  Na výplně dveří používáme biodesku hladkou nebo profilovanou, která je tvarově stálá. V nabídce je velká škála typů ornamentálního skla. Zasklívací lišty nabízíme taktéž hladké nebo ozdobně profilované. Lze vyrobit i dveře do památkových budov. Vyrábíme i repliky. Dveře jsou osazeny zámkem, panty a po dohodě i klikou, popř. WC zámkem.

Zárubně

  • zarubneObložková zárubeň - v dnešní době je nedílnou součástí interiéru. Obložkové zárubně se montují na samý závěr stavby, jakmile jsou dokončeny podlahy. Tím je zamezeno jejich zbytečnému poškození. Jejich velkou výhodou je krásný vzhled a možnost je sladit s barvou podlahy či nábytku. Obložkové zárubně vyrábíme na míru v různých šířkách a výškách. Dle přání lze obložky doplnit profilovanými lištami. Obložková zárubeň obsahuje celoobvodové těsnění, závěsy a protiplech. Samozřejmostí je jejich povrchová úprava dle přání zákazníka.

 

  • Klasická dřevěná zárubeňKlasicka_zaruben - dřevěnou zárubeň vyrábíme z lepeného EUROhranolu, který má vynikající mechanické vlastnosti. Z boku zárubně jsou vyfrézovány 2 drážky na izolační pěnu. Zárubeň je opět osazena těsněním, závěsy a protiplechem. Samozřejmostí je kvalitní vybroušení a povrchová úprava vysokotlakým nástřikem.